Марина Музиченко

Марина Музиченко

marina-muzychenko4

Керівник бек-офісу

Має понад 15 років досвіду роботи у фінансовому секторі, у тому числі – 13 на українському фондовому ринку. Керує групою фахівців, що забезпечують юридичний супровід діяльності компанії та більш як 20 інститутів спільного інвестування.

Спеціалізується в питаннях придбання бізнесу, нерухомого майна з використанням методів, як прямої покупки, так і за допомогою відбудови власницьких структур.

Основна діяльність в компанії пов’язана з розвитком бізнесу та управлінням клієнтськими проектами, веденням прямих переговорів, а також керівництвом виконання проектів, формуванням ефективних систем обліку і контролем руху грошових коштів.

Володіє великим практичним досвідом в розробці нових інвестиційних продуктів і стратегій, а також бізнес-процесів по інвестиційним продуктам. Очолює бек-офіс компанії. Відповідає за системну взаємодію з клієнтами, розробку і структурування фінансових операцій.

Сертифікований фахівець з управління активами, фінансових послуг, фінмоніторингу на фондовому ринку і ринку фінансових послуг.